HINNAKIRI

TEENUSED TEIE RUUMIDES (KONTORIS, KODUS, MUJAL):

Viime läbi töötubasid Teie poolt valitud peokohas. Saate kutsuda meid enda juurde koju, tööle, piknikule, kontorisse, lasteaiapeole, linnalaagrisse, valla üritusele jne.
Peo õnnestumiseks piisab tihti ühisest tegevusest, mis jääb meelde tükiks ajaks. Ühine tegevus ja kogemus seovad inimesi ja tekitavad ühiseid mälestusi.
Tegevusi saab kohandada vastavalt laste vanusele, grupi suurusele ning kohale.
Hind sõltub asukohast ja laste arvust.

LIMA TÖÖTUBA alates 90.-

Töötoa raames teeme vähemalt 2 erinevat lima.

Kaitsevahendid (katted, põlled jne) on meie poolt. Vaja on ainult põranda- või murupinda (u 2x2m). Tavaliselt läheb selleks 30 – 40 minutit, oleneb laste arvust ja vanusest.


Hind Tallinnas kuni 14 last: hind 90.-, iga järgnev laps 3.-.
Kui lapsi on üle 20-ne, andke kindlasti teada.

KUIVJÄÄMULLIDE- JA AURU TÖÖTUBA alates 90.-

Töötoa raames teeme kuivjääga mulle ja tossu. katsedTegevuse kestvus sõltub laste arvust ja püsivusest. Tavaliselt läheb 30 minutit. Alustame pudelimulliga, siis iga laps saab ise mulle teha. Kui topsimullitamise oleme ära lõpetanud, teeme ka tossu. Mulle õues saab teha vaid tuulevaikse ilmaga.

 

Hind Tallinnas kuni 14 last: hind 90.-, iga järgnev laps 3.-.
Kui lapsi on üle 20-ne, andke kindlasti teada.

KUIVJÄÄMULLIDE- JA AURU TÖÖTUBA alates 90.-

Töötuba alustame mullidest. Teeme erinevaid mulle ja auru/tossu, siis teeme väikese vaheaja u 10 min ja lima. Iga laps saab teha ühe lima, mille ta endale saab. Kaitsevahendid (katted, põlled jne) on meie poolt. Vaja on ainult põranda- või murupinda (u 2x2m). Kui vaja, võime vahepeal ka pikema vaheaja teha. Mulle õues saab teha vaid tuulevaikse ilmaga.

 

Hind Tallinnas kuni 14 last: hind 110.-, iga järgnev laps 3.-.
Kui lapsi on üle 20-ne, andke kindlasti teada.

KOSMEETIKA TÖÖTUBA: huulepalsami tegemine al. 100.-

Sobib lastele alates 9.a

Valmistame endale meelepärase huulepalsami, kas ilma läiketa või õrna roosa läikega.

 

Hind Tallinnas kuni 12 last: hind 100.-, iga järgnev laps 3.-.Kui lapsi on rohkem, andke kindlasti teada, siis on vaja teha tegevus kahes vahetuses.

Sobiliku tegevuse leidmisel võtke meiega ühendust – info@viguritemaailm.ee.

Lisage, kus ja millal pidu toimub (õues-toas, Tallinnas või mujal), palju on planeeritud lapsi kutsuda, umbkaudne vanus.

 

Info tel 5593 1123

Võtame ühendust

Have any questions? We are always open to talk about your business, new projects, creative opportunities and how we can help you.