Hinnakiri

TEENUSED TEIE RUUMIDES (KONTORIS, KODUS, MUJAL):

Alates juunist pakume erinevate töötubade tellimist Teie poolt valitud peokohta. Saate kutsuda meid enda juurde koju, tööle, piknikule, kontorisse, lasteaiapeole jne.
Peo õnnestumiseks piisab tihti ühisest tegevusest, mis jääb meelde tükiks ajaks. Ühine tegevus ja kogemus seovad inimesi ja tekitavad ühiseid mälestusi.
Tegevusi saab kohandada vastavalt laste vanusele, grupi suurusele ning kohale.
Hind sõltub asukohast ja laste arvust.

 

LIMA TÖÖTUBA alates 70.-
Töötoa raames teeme vähemalt 2 erinevat lima. Kaitsevahendid (katted, põlled jne) on meie poolt. Vaja on ainult põranda- või murupinda (u 2x2m). Tavaliselt läheb selleks 30 – 40 minutit, oleneb laste arvust ja vanusest.
Hind Tallinnas kuni 14 last: hind 70.-, iga järgnev laps 2.-.
Kui lapsi on üle 20-ne, andke kindlasti teada.

 

KUIVJÄÄMULLIDE- JA AURU TÖÖTUBA alates 70.-
Töötoa raames teeme kuivjääga mulle ja tossu. katsedTegevuse kestvus sõltub laste arvust ja püsivusest. Tavaliselt läheb 30 minutit. Alustame pudelimulliga, siis iga laps saab ise mulle teha. Kui topsimullitamise oleme ära lõpetanud, teeme ka tossu.
Hind Tallinnas kuni 14 last: hind 70.-, iga järgnev laps 2.-.
Kui lapsi on üle 20-ne, andke kindlasti teada.

LIMA JA KUIVJÄÄMULLID KOOS alates 95.-
Töötuba alustame mullidest. Teeme erinevaid mulle ja auru/tossu, siis teeme väikese vaheaja u 10 min ja lima. Iga laps saab teha ühe lima, mille ta endale saab. Kaitsevahendid (katted, põlled jne) on meie poolt. Vaja on ainult põranda- või murupinda (u 2x2m). Kui vaja, võime vahepeal ka pikema vaheaja teha.
Hind Tallinnas kuni 14 last: hind 95.-, iga järgnev laps 2.-.
Kui lapsi on üle 20-ne, andke kindlasti teada.

 

KOSMEETIKA TÖÖTUBA: huulepalsami tegemine Huulepalsam
Sobib lastele alates 9.a
Valmistame endale meelepärase huulepalsami, kas ilma läiketa või õrna roosa läikega. Hind Tallinnas kuni 12 last: hind 80.-, iga järgnev laps 2.-.Kui lapsi on üle 20-ne, andke kindlasti teada.

 

 

Sobiliku tegevuse leidmisel võtke meiega ühendust – info@viguritemaailm.ee.
Lisage, kus ja millal pidu toimub (õues-toas, Tallinnas või mujal), palju on planeeritud lapsi kutsuda, umbkaudne vanus.
Info tel 5593 1123